hakkimizda-banner
ZIMBA TELİNDE BİR DÜNYA DEVİ OLAN DELTA MARKA ZIMBA TELLERİNİ  MOBİLYA , DÖŞEME, KIRTASİYE ve AMBALAJ  SEKTÖRLERİNİN HİZMETİNE SUNUYORUZ.

1960 yılından İstanbul’da kurulan DELTA  BÜRO GEREÇLERİ ENDÜSTRİ ZIMBA TELLERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş  sektöründe dünyanın en tanınmış markası  olmayı başarmıştır. 45 ülkeye yaptığı ihracatı ile; bugün Türkiye ve Dünya piyasasında tüketici ürün satın alırken marka ve fonksiyonel açıdan bütünleşmiş DELTA marka ürün istemektedir başarmıştır. DELTA’ nın temel ilkesi; kaliteli yerli malı üretip, Türk emeğini müşteriye sunmaktır.  Dünya’da  zımba teli denince ilk akla gelen DELTA ZIMBA TELLERİNİN uzun yıllardır Türkiye bayiliği şirketimiz tarafından başarı ile yürütülmektedir. 

GİPFEL  VE WONT   ÜRÜNLERİYLER UZUN YILLARDIR  BİR ÇOK SEKTÖRÜN İHTİYACINI KARŞILAMAYA DEVAM EDİYORUZ. 

Özellikle tekstil, deri, mobilya ,elektronik ve ambalaj alanında ihtiyaç duyulan eva bazlı  kaliteli sıcak silikon ihtiyacı  GİPFEL yapıştırıcılarıyla sağlanmaktadır . Uzun yıllardır GİPFEL MARKALI SICAK MUM ÇUBUK SİLİKONLARINI tercih eden fabrikalara ve Türkiye’nin dört bir yanında ki müşterilerimize teşekkür ederiz. 

SELZER MARKASIYLA YÜKSEK ALMAN KALİTESİNİ DERİ ve TEKSTİL SEKTÖRÜNÜN HİZMETİNE SUNUYORUZ.

SELZER ürünlerinin ithalatı şirketimiz  bünyesinde yapılıp ,türkiye bayiliği başarı ile sürdürülmektedir.

DÜNYA AMBALAJ MAKİNA DEVİ JOİNPACK MARKASIYLA , JOİNPACK  ÇEMBERLEME VE AMBALAJ MAKİNALARINI  FABRİKA VE KULLANICILARIN HİZMETİNE SUNUYORUZ.

JOİNPACK ,  lider   Ambalaj ekipmanları üreticisi ve  yüksek deneyimi ile 1973 yılından bu yana en yenilikçi ambalaj makine firmasıdır .Dünya Ambalaj ve çemberleme sektörünün pazar lideri olarak , Joinpack müşterilerimize en iyi paketleme makinelerini sunuyor.  AS HIRDAVAT olarak 2005 ‘ten beri JOINPACK Ambalaj makinalarının ithalatı şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. Türkiye Bayiliği başarılı bir şekilde sürdürülmektedir.

JT PARS MARKASIYLA TÜRKİYE’YE KUSURSUZ KESİMİ GETİRDİK.

JT PARS ürünleri özel kore çeliğinden çekilmiş olup , her türlü ortam ve koşullarda kusursuz kesim sağlamaktadır .ürünün satış ve pazarlaması şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Halı,karton ,hard works,duvar kağıdı,plastik,pvc,ambalajve kırtasiye olmak üzere bir çok  sanayi sektöründe ve soft alanada  kullanılmaktadır. AS HIRDAVAT olarak 2010 ‘den beri jt pars bıçak ucu yedeklerinin  ithalatı şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. Distribütörlüğü başarılı bir şekilde sürdürülmektedir.

RAPİD ÜRÜNLERİNİ,  DÖŞEME VE MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN HİZMETİNE SUNUYORUZ.

120 ‘nin üzerinde farklı ülkeye yaptığı ihracatla Rapid Isaberg  Avrupa’nın önde gelen zımba tabancası üreticilerindendir. Şirketimiz çok uzun yıllardır Türkiye ‘de RAPID ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaya devam etmektedir.  Şirketimiz 30 yılı aşkın süredir Rapid ürünlerinin . Türkiye Bayiliği  başarılı bir şekilde sürdürülmektedir.

BOHLE ÜRÜNLERİYLE CAM SEKTÖRÜNDE BİR ÇOK FABRİKA ,İMALATHANENİN  ANA TEDARİKÇİSİ  KONUMUNDAYIZ.

Bohle Grup Avrupa’nın en önemli cam kesici üreticilerinden biridir.1923 yılında Almanya da kurulmuş ve ilerleyen yıllarda büyük bir gelişim göstermiştir. Beş kıtaya ihracatı olan firmanın AS HIRDAVAT ile olan işbirliği uzun yıllara dayanmaktadır. En iyi markaları bünyesinde bulunduran AS HIRDAVAT ;  cam kesmeler için bir dünya markası olan Bohle ile işbirliğini tercih etmiştir. AS HIRDAVAT olarak uzun yıllardır BOHLE ürünlerinin ithalatı şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. Türkiye Bayiliği başarılı bir şekilde sürdürülmektedir
RO-MA MARKASIYLA  İTALYAN DEVİNİ AMBALAJ ve MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN HİZMETİNE SUNUYORUZ.

Avrupa’nın en köklü ve en önemli ağaç ve ambalaj makine üreticilerinden biri olan RO-MA , Türkiye’de  ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. AS HIRDAVAT  sayesinde RO-MA KOLİ KAPAMA MAKİNALARI,  Türkiye’de  bir çok fabrikada güvenle kullanılmaya devam etmektedir. AS HIRDAVAT olarak uzun yıllardır RO-MA ürünlerinin ithalatı şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. Türkiye Bayiliği başarılı bir şekilde sürdürülmektedir